Hakkımızda

Bisiklet kullanan toplumların daha sağlıklı, huzurlu ve üretken olacağından hareket eden Seydişehir li Bisikletçiler olarak gayemiz çevremizin güzelliklerini, doğal ortamını pedal gücüyle gezmek, görmek, huzur bulmak ve bunu çevremize yaymaktır. Bizler,bisikletli hayatın yaygınlaşması için öncü ve örnek olmaya çalışıyoruz.

Sakallıoğlu Mobilya

Bisikletle işe gitmeyi, gezmeyi, tura çıkmayı seven, merak eden, öğrenmek isteyen, ilgilenen ve soruşturan geniş bir üye profilini sosyal medyada oluşturduk.Bunu daha geniş perspektife yaymak, diğer bölge bisikletçileriyle ortak etkinlikler yapıp tanışıp kaynaşmak, yurdumun tüm güzelliklerini paylaşmak da gayelerimiz arasında.

Bu gayeye ortak olmak isteyen herkese kapilarimiz açık.Bisikletiniz nasıl olursa olsun yolculuğunuz pedalla olsun.

x

BUNUDA OKUMAK ISTERMISIN

Bisiklette Doğru Vites Kullanımı

Bisikleti yeni aldınız, tüm ayarlarını yaptırdınız. Sürüşlere başladınız ve bir süre sonra vites grubunuzdan sesler mi gelmeye başladı? Zincirindeki yağ, azalmış olabilir mi? Ya da, tellerindeki gerginlikte bir değişiklik olmuş olamaz mı? Bunlar büyük problemler mi? Hayır. Zinciri yağlarsınız. Tel gerginliği ise, beş dakikanızı almadan yeniden ayarlatabileceğiniz bir şeydir. Peki ya tüm bunlarda bir problem yok ve siz hala ses geliyor diyorsanız ne yapmalı?

Seydişehirli Bisikletçiler Kapat