Toroslar’dan Beyşehir’e Pedalladılar

Seydişehirli Bisikletçiler, Pazar günü Beyşehir’e bisiklet turu düzenlediler.

Sakallıoğlu Mobilya

Sabah 8.15’te Seydişehir’den başlayan tur, akşam 18.00’de son buldu. Seydişehir, Atatürk Caddesi’nden tura başlayan bisikletçiler, Kavak, Kızılcaköy, Üzümlü, Üstünler yolunu takip ederek, Beyşehir Gölü kenarından Beyşehir’e ulaştılar.

bisikletcilertoros-2

Beyşehir Gölü kenarında bulunan, Vuslat Parkı’nda öğle yemeği molası veren bisikletçiler, parkta tur attıktan sonra, Seydişehir’e doğru yola çıktılar. Gökçimen ve Bayavşar’ı geçen bisikletçiler, akşam üzeri saat 18.00’de Seydişehir’e döndüler.

bisikletcilertoros-1

Tura, Konya MTB Takımı’ndan İlker Akçay da katıldı.İlk defa Seydişehirli Bisikletçilerle pedalladığını kaydeden Akçay: “Seydişehirli Bisikletçilerle çok keyifli bir tur yaptık. Gurup çok arkadaş canlısı ve eğlenceli. Parkur harikaydı, ilk fırsatta tekrar arkadaşlarımla birlikte Seydişehir’e bisiklet turu için gelmeyi düşünüyoruz. dedi.

Bir Cevap Yazın

x

BUNUDA OKUMAK ISTERMISIN

Bisiklette Doğru Vites Kullanımı

Bisikleti yeni aldınız, tüm ayarlarını yaptırdınız. Sürüşlere başladınız ve bir süre sonra vites grubunuzdan sesler mi gelmeye başladı? Zincirindeki yağ, azalmış olabilir mi? Ya da, tellerindeki gerginlikte bir değişiklik olmuş olamaz mı? Bunlar büyük problemler mi? Hayır. Zinciri yağlarsınız. Tel gerginliği ise, beş dakikanızı almadan yeniden ayarlatabileceğiniz bir şeydir. Peki ya tüm bunlarda bir problem yok ve siz hala ses geliyor diyorsanız ne yapmalı?