Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu
Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu

Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu Yapıldı

Konya’nın Seydişehir ilçesinde Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu düzenlendi.

Seydişehir Kaymakamlığı ve Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe her yaştan yüzlerce Seydişehirli vatandaş katıldı. Etkinliğe katılan vatandaşlara kaymakamlık tarafından Türk Bayrakları ve Ay-yıldızlı balonlar dağıtıldı.

Hükümet Konağı önünde başlayan 7 kilometrelik tur Seydişehir’in ana caddeleri gezilerek Belediye Meydanı’nda son buldu.

Bisiklet kortejinin geçişi sırasında yol kenarlarında bekleyen vatandaşlar, bisikletçilere alkışlarla destek verdi.Bisiklet turunda vatandaşların yanı sıra Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin ve Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal da pedal çevirdiler.

Seydişehir Belediye Meydanı’nda bisiklet turu sonrasında kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Seydişehir her spor branşında sürekli onlarca etkinlik gerçekleştirmektedir. Bugün Cumhuriyet Bayramımızı kutlamak için vatandaşlarımızla birlikte Seydişehir caddelerinde bisiklet sürdük” dedi.

Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin ise” Bugün Türkiye’nin her yerinde Cumhuriyet Bayramı kutlamaları yapıldı. En coşkulu kutlama ise Seydişehir’de yapılıyor.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bir Cevap Yazın

x

BUNUDA OKUMAK ISTERMISIN

Seydişehir Bisiklet Festivali 2022

Seydişehir Bisiklet Festivali 2022 başlıyor… Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları ile Seydişehir Belediyesi tarafından 2020 ve 2021 Temmuz aylarında düzenlenen Seydişehir Bisiklet Festivali 2022 yılında ...

Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu

29 Ekim 2021 Cuma günü saat, 14:30’da Seydişehir Kaymakamlığı önünden başlayacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu düzenlenecektir. Etkinlik Seydişehir Kaymakamlığı ve Seydişehir Bisiklet ...