Seydişehir Bisiklet Festivali 2022

Seydişehir Bisiklet Festivali 2022 başlıyor…

Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları ile Seydişehir Belediyesi tarafından 2020 ve 2021 Temmuz aylarında düzenlenen Seydişehir Bisiklet Festivali 2022 yılında da düzenlenecek.

Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda bisikletçinin buluştuğu Seydişehir Bisiklet Festivali, bu sene de aşırı pozitif enerji, coşkulu ve eğlenceli geçecek.

Festival komitesi bu yıl geçen yıllara göre daha eğlencesi bol bir festival düzenlemeyi düşünüyor…. Festival rotaları bu sene daha kısa ve düzlük olacak…

Seydişehir Bisiklet Festivali 2022 takvimi Ocak ayında seydisehirbisiklet.com web sitesi ile Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.

Festivalin yine bu yıl Temmuz ayı başında yapılacağı öngörülüyor.

Bir Cevap Yazın

Bir Cevap Yazın

x

BUNUDA OKUMAK ISTERMISIN

Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu

Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu Yapıldı

Konya’nın Seydişehir ilçesinde Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu düzenlendi. Seydişehir Kaymakamlığı ve Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe her yaştan yüzlerce Seydişehirli vatandaş ...

Konya Büyükşehir Belediyesi 2000 Scooter Verecek TIKLA BAŞVUR

Konya Büyükşehir Belediyesi, bugün başlayan Konya Bisiklet Festivaline özel çekiliş düzenliyor. Noter huzurunda yapılacak çekilişle 2000 kişiye scooter hediye edilecek. İşte başvuru şartları ve başvuru linki.