Toroslar’dan Beyşehir’e Pedalladılar

Seydişehirli Bisikletçiler, Pazar günü Beyşehir’e bisiklet turu düzenlediler.

Sabah 8.15’te Seydişehir’den başlayan tur, akşam 18.00’de son buldu. Seydişehir, Atatürk Caddesi’nden tura başlayan bisikletçiler, Kavak, Kızılcaköy, Üzümlü, Üstünler yolunu takip ederek, Beyşehir Gölü kenarından Beyşehir’e ulaştılar.

bisikletcilertoros-2

Beyşehir Gölü kenarında bulunan, Vuslat Parkı’nda öğle yemeği molası veren bisikletçiler, parkta tur attıktan sonra, Seydişehir’e doğru yola çıktılar. Gökçimen ve Bayavşar’ı geçen bisikletçiler, akşam üzeri saat 18.00’de Seydişehir’e döndüler.

bisikletcilertoros-1

Tura, Konya MTB Takımı’ndan İlker Akçay da katıldı.İlk defa Seydişehirli Bisikletçilerle pedalladığını kaydeden Akçay: “Seydişehirli Bisikletçilerle çok keyifli bir tur yaptık. Gurup çok arkadaş canlısı ve eğlenceli. Parkur harikaydı, ilk fırsatta tekrar arkadaşlarımla birlikte Seydişehir’e bisiklet turu için gelmeyi düşünüyoruz. dedi.

Bir Cevap Yazın

Bir Cevap Yazın

x

BUNUDA OKUMAK ISTERMISIN

Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu

Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu Yapıldı

Konya’nın Seydişehir ilçesinde Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu düzenlendi. Seydişehir Kaymakamlığı ve Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe her yaştan yüzlerce Seydişehirli vatandaş ...

Konya Büyükşehir Belediyesi 2000 Scooter Verecek TIKLA BAŞVUR

Konya Büyükşehir Belediyesi, bugün başlayan Konya Bisiklet Festivaline özel çekiliş düzenliyor. Noter huzurunda yapılacak çekilişle 2000 kişiye scooter hediye edilecek. İşte başvuru şartları ve başvuru linki.